Головна

|

Про компанію

Ламінат любить найкраще

Ламінат любить найкраще-текст

delivery

Доставка вчасно

self-pickup

м. Київ, вул. Данила Щербаківського, 4

pay

Зручні варіанти оплати

quality

Якісне гарантійне обслуговування

return

Обмін/повернення без питань

Зроблено в Німеччині

Зроблено в Німеччині

Компанія Berger-Seidle є дочірньою організацією групи Berger. Сімейний бізнес був заснований в далекому 1926 році. Компанія відома на весь світ в якості провідного спеціаліста в сфері підлогових покриттів. Штаб-квартира розташовується в Німеччині. Фірма виділяється на тлі інших якісним обслуговуванням клієнтів. «Виготовлено в Німеччині» означає, що продукція відповідає високим стандартам якості.

 

Переваги організації

 

Завод в Європі відрізняється високою якістю продукції, що виготовляється. Працівники постійно вдосконалюють процес виробництва, використовують нові технології, працюють над помилками, враховують побажання замовників, стежать за здоров'ям співробітників, а також захищають навколишнє середовище від забруднень.

На сайті можна замовити всі групи товарів з одного джерела - від клею до засобів по догляду за покриттям підлоги. У каталозі представлена ​​тільки високоякісна продукція, яка відповідає міжнародним стандартам. Компанія є не тільки виробником, а й лідером в області використання інновацій і вносять свій внесок в навчання персоналу, надання спеціалізованих знань. Досвідчені фахівці проводять відкриті майстер класи, семінари, використовують навчальну програму з теорії та практиці.

 

Бездоганна якість продукту

Бездоганна якість продукту

Компанія з 1990 року здійснює ретельний контроль всіх товарів, що виготовляються. Процедура управління якістю не порожні слова, а частина самореалізації бренду. Фахівці постійно удосконалюють процес виготовлення і використовують принцип динамічної якості. Технологія тестування дозволяє уникнути помилок в перспективі і домогтися досконалості. У 2015 році компанія успішно пройшла сертифікацію за новим стандартом 9001. Бездоганна якість продукту досягається шляхом об'єднання законодавства, охорони праці, навчання персоналу, захисту навколишнього середовища та споживачів, тестування нових виробів.

 

Надійність на роки

Надійність на роки

Компанія Berger-Seidle регулярно інвестує кошти в новітні технології виробництва. Завдяки цьому представникам фірми вдалося досягти високої якості продукції, ефективності виробництва. Під час виготовлення продукції використовують автоматичний, напівавтоматичний процес. Персонал щорічно проходить навчання. Ретельний контроль за виробництвом дозволяє уникнути частих помилок.

 

Особливості виробництва

 

Надійність за допомогою технології вдається досягти завдяки використанню новітнього обладнання та навчання співробітників. У цеху використовують вакуумний диссольвер, бісерні млини, мікро виробничі агрегати, намотувальні і усадочні установки, диспергатори і інше.

Щоб досягти високої якості продукції, необхідно приділяти увагу використовуваній сировині, проміжного продукту і готовому товарі. У лабораторії визначають основні технічні характеристики виробленої продукції. Всі параметри перевіряють і контролюють для кожної партії окремо. Якщо перевірка пройшла успішно, видається схвалення. Таким чином, покупці можуть бути впевнені, що набувають якісну продукцію від іменитого бренду

 

Уважність до деталей

Уважність до деталей

Надійність виробництва залежить від злагодженості роботи всіх співробітників. Компанія Berger-Seidle інвестує кошти в закупівлю нового обладнання, навчання персоналу, здійснення тестування, робота над помилками. Покупець може придбати все групи виробів в одному місці - від клею до засобів по догляду за покриттям підлоги. Завдяки ретельному контролю кожного етапу виробництва, вдається забезпечити високу якість продукції. Співробітники щорічно проходить навчання і використовує тільки інноваційні технології виготовлення.