Головна

|

Доставка та оплата
Оплата
Оплата

 

Кожен замовник вибирає для себе зручний спосіб оплати. Розплатитися за товар можна наступними методами:

Готівковий розрахунок. Покупець може заплатити за продукцію готівкою в офісі або експедитору під час здійснення доставки.

Безготівковий розрахунок. При бажанні клієнт може оплатити замовлення в будь-якому відділенні банку, поклавши гроші на розрахунковий рахунок компанії згідно рахунку-фактури.

Оплата картою. Заплатити можна за допомогою банківської картки Віза, МастерКард.

 

Є можливість оплатити продукцію через термінал прийому карт в офісі або використовувати онлайн форму на сайті.

 

Доставка
Доставка

 

Компанія займається реалізацією якісної продукції від відомо німецького бренду Berger-Seide. Доставка по Україні здійснюється в перебігу двох-трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення. Терміни поставки обговорюються з замовником в індивідуальному порядку.

Служби доставки працюють з восьмої ранку до дев'ятої вечора. За попереднім погодженням можливий привіз товару в зручний для клієнта час. Доставляється якісна продукція по всіх регіонах. Машина приїдуть до під'їзду. Вартість послуги буде прорахована індивідуально в залежності від ваги і об'єму товару.

Гарантія
Гарантія

 

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції найвищої якості, постійно розширюється за рахунок нових продуктів, що створюються з урахуванням потреб ринку на основі: новітніх технологій і розробок в області захисту дерев'яної підлоги і подальшого догляду за ним; високих вимог по екології та норм безпеки для людей і навколишнього середовища. Компанія працює як безпосередньо з кінцевими замовниками, так і з компаніями-партнерами. Можуть бути різні форми співпраці.